_

להזמנות חייגו 1700-72-0001

פלאג לאאודי A4
11316377

למה להזמין דרכינו?

מקבלים תשלום באשראי או ב PayPal.

מספקים משלוחי אקספרס לכל חלקי הארץ.

מקבלים החזרות מוצרים בלי שאלות מיותרות.

מספקים רכישה בטוחה ומתקדמת אונליין.

פלאג לאאודי A4

המחיר שלנו: 0.00-124.00 ₪
אנא בחר נפח מנוע ושנה על-מנת להוסיף לעגלה.
  • פלאג סטנדרטי איכותי מבית NGK.
  • NGK מייצרים את רוב הפלאגים המקוריים בעולם.
  • תוצרת יפן.

מתאים לדגמי המנוע הבאים: ACK, AGA, AGE, AJG, ALF, ALG, AML, AMM, AMX, APR, APS, APZ, AQD, ARJ, ASN, ATQ, ATX, BBG, BBJ, BDV, F7R700, F7R714,

פלאג לאאודי A4

אצלנו באתר חלקי חילוף לרכב תוכל למצוא פלאגים מבית NGK לכל סוגי הרכב וגם פלאג לאאודי A4 שאתה מחפש.
מחפש פלאגים איכותיים הגעת לאתר הנכון, תוכל למצוא גם פלאג לאאודי A4 של NGK וגם לכל שאר הרכבים, גם תוכל למצוא פלאגים מכל הסוגים כמו: פלאג אירדיום, פלאג רייסינג, פלאג פלטיניום וכו'. הזמנת הפלאג לאאודי A4 מתבצעת דרך האתר או לחלופין דרך מענה טלפוני עם אחד מנציגנו. אנחנו מבטיחים לספק פלאג לאאודי A4 איכותי במחירים הזולים ביותר ברשת, מבלי לפגוע באיכות המוצרים כמובן, וגם לספק שילוח מהיר עד לבית הלקוח.

איך למצוא פלאג לאאודי A4 שלי?

בשביל לבדוק איזה פלג לאאודי A4 מתאים ב100 אחוז, אחת הדרכים זה לבדוק דגם מנוע (מופיע ברשיון הרכב) ולאחר מכן לבדוק בקטלוג NGK או לפנות אלינו ואנחנו נבצע את הבדיקה. הדרך השנייה זה לפתוח ספר רכב ולבדוק איזה פלאג לאאודי A4 מתאים בדיוק.

איפה יושב הפלאגלאאודי A4 ומה תפקידו?

פלאג לאאודי A4 בדרך כלל יושב בחלק העליון של המנוע כשהוא מוברג ישירות לבלוק מנוע, יש רכבים שהפלאג ישב בצידם הימני והשמאלי או בשתי הצדדים. תפקיד הפלאג לאאודי A4 הוא לדאוג להצתת התערובת (אוויר והדלק) הפלאג מקבל מתח גבוה בצדו העליון, ובצדו התחתון הוא מייצר ניצוץ אשר מפעיל את הבוכנות והנעת הרכב. לרוב דואגים להחליף פלאג לאאודי A4 בכל טיפול גדול, או לאחר קילומטרים שהמנוע עשה.

מעוניין לקנות פלאג לאאודי A4

הכנס אל אתר שלנו חלקי חילוף לרכב הכנס את פירטי הרכב שלך בחר בפלאג לאאודי A4 הוסף לעגלת הקניות בדוק כי הוספת את הכמות הנכונה ובצע רכישה. אנחנו באתר דואגים למחיר הזול ביותר לכל סוגי הפלאגים גם פלאג לאאודי A4 במחיר הזול ביותר שקיים ברשת מבלי לפגוע באיכות המוצר. במידה וחסר פלאג לאאודי A4 תוכל תמיד לפנות אלינו דרך הדף צור קשר או לחלופין ליצור איתנו קשר טלפוני ואנחנו נדאג לחדש את המלאי או להזמין.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2020 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים