_

להזמנות חייגו 1700-72-0001

מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7
113363546

למה להזמין דרכינו?

מקבלים תשלום באשראי או ב PayPal.

מספקים משלוחי אקספרס לכל חלקי הארץ.

מקבלים החזרות מוצרים בלי שאלות מיותרות.

מספקים רכישה בטוחה ומתקדמת אונליין.

UNI מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7

המחיר שלנו: 0.00-135.00 ₪
אנא בחר נפח מנוע ושנה על-מנת להוסיף לעגלה.
  • פילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 איכותי מתאים ב100% לרכב.
  • מומלץ לציין את הדגם מנוע בהערות בעת הרכישה.
  • צריך עזרה בהזמנת פילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך? פנה אלינו דרך הדף צור קשר.

מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7

אצלנו בחלקי חילוף לרכב תוכל למצוא פילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 במחיר הזול ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. כל הפילטרים באתר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 וגם לשאר הרכבים האחרים נבדקו ובעלי תקינה. מסננים לרכב בדרך כלל מגיעים בתוך קופסאת קרטון בשביל לשמור על הפילטר או בקופסאת וואקום. באתר גם תוכל למצוא מגוון רכב של מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 או מסנן דלק / סולר, מסנן גיר, מסנן שמן חלי ומסנן שמן מקורי.

מתי מחליפים פילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7?

החלפת פילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 מתבצע בדרך כלל בכל טיפול קטן לרכב וטיפול גדול לרכב. לא ממולץ לשנות את הפיטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 או לשתוף אותו או כל דבר אחר מכוון שכל פגיעה בפילטר אוויר תזהם את המנוע. פילטר האוויר נמצא בתיבת הAIR BOX שמעל המנוע שהיא תבית פלסטיק המכילה את מסנן האוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7. איך מחליפים את הפילטר אוויר? פשוט מאוד פותחים את הקליפסים שעל תבית הAIR BOX, מוציאים את הפילטר האוויר הקיים ומכניסים באותו כייון את הפילטר החדש.

למה להחליף מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלי? 

מדוע בעצם להחליף את המסנן אוויר? ברגע שהמסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 חסום כניסת האוויר פוחתת וצריכת הדלק גוברת. עוד סיבה למה כדי להחליף מסנן אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך היא שבמידה והפילטר פגום מתוצאה של יובש או קרע יכנס אוויר מזוהם אל המנוע ויוכל לפגוע בו. הפילטר אוויר לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 נחסם בדרך כלל מאוויר מזוהם כמו אבק דרכים, פיח ועוד. כל כמה קילומטר כדי להחליף פילטר ברכב? מומלץ כל טיפול להחליף את הפילטר העלות שלו היא זולה והצורך בו הוא גדול כמו חיסכון בדלק ואוויר נקי שזורם אל המנוע.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2020 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים