_

להזמנות חייגו 1700-72-0001

קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7
113363552

למה להזמין דרכינו?

מקבלים תשלום באשראי או ב PayPal.

מספקים משלוחי אקספרס לכל חלקי הארץ.

מקבלים החזרות מוצרים בלי שאלות מיותרות.

מספקים רכישה בטוחה ומתקדמת אונליין.

קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7

המחיר שלנו: 0.00-1,000.00 ₪
אנא בחר נפח מנוע ושנה על-מנת להוסיף לעגלה.
  • קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 מתאים ב100%.
  • הקיט כולל: צלחות ברקס ורפידות בלם לקדימה ואחורה.

קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7

קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך במחיר הכי זול בארץ ביחס לאיכות המוצר, הקיט כולל: סט רפידות קדמיים, סט רפידות אחוריים, צלחות בלם קדמי וצלחות בלם אחורי. קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 ממתאים לרכב שלך ב100% והיינו באיכות גבוה. חשוב לבדוק בכל טיפול את מצב הברקסים ברכב ולדעת כי אם מחליפים אותם מומלץ מאוד שבעל מקצוע יבצע את העבודה של החלפת קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7.

למה לרכוש קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך?

אז למה לרכוש קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך? מהסיבה הפשוט אצלנו בחלקי חילוף לרכב תוכל לקבל את קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך במחיר הזול ביותר ברשת וגם להשוואת מחירים בין המכונאי או חנות חליפים, ובכך לחסוך כסף ולבדוק איכויות ויצרניות. עוד סיבה מדוע כדי לך לרכוש דרכנו קיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך, הקיט נשלח עד לבית הלקוח עם אחת מחברות המשלוחים המובילות בארץ בתחום השילוח ועלות המשלוח מוזלת.

צריך ייעוץ בקשר לקיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7?

צריך עזרה / ייעוץ בקשר לקיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך? לא מצאת קיט ברקסים קדמי + אחורי לרכב שלך? רוצה לבדוק שאכן הקיט מתאים ב100% לרכב שלך? פנה אלינו דרך הדף צור קשר המופיע בחלקון העליון של דף הבית ושלח לנו פניה או התקשר אלינו למספר 1700-72-0001 ונציגנו ישמחו לתת לך שירות מקוצעי ואמין. כל שאלה שתרצה לשאול אותו אל תהסס וצור איתנו קשר גם עם לא מדובר בקיט ברקסים קדמי + אחורי לסוזוקי גרנד ויטרה XL-7 שלך.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2020 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים