ברוכים הבאים | להזמנות חייגו 1700-72-0001

חלקי חילוף לרכב

רדיאטור לרכב

תפקידו של הרדיאטור לרכב הוא לווסת את טמפרטורות המנוע ולמנוע התחממות פנימית של המנוע, הרדיאטור לרכב עובד בצורה מרתקת למדי מפני שצורתו מזכירה מעין מאגר תריסים קטנים שבתוכו יש נוזל קירור לרדיאטור אשר מונע קיפאון ושומר על טמפרטורה קרירה. בנוסף לרדיאטור לרכב צמוד מאוור אשר מגביר את זרימת האוויר במידה והחיישנים של הרכב מצביעים על התחממות של המנוע, בגלל שילוב של נוזל הקירור עם הרוח המים הפנימיים של הרדיאטור מתקררים וזורמים בצינורות קירור אל תוך הראש מנוע בסירקולציה. באותו הזמן בדיוק המים החמים שנשארו בראש מנוע יוצאים חזרה אל תוך הרדיאטור לרכב והמערכת מתקררת שוב, כך למעשה רדיאטור לרכב פועל בצורה תקינה ושומר על המנוע שלנו מהתחממות אשר יכולה בקלות להוביל לנזק רב.

משאבת מים לרכב

תפקידה של משאבת מים לרכב היא להוביל את מי הרדיאטור מהרדיאטור כלפי ראש המנוע ובאמצעות שימוש של משאבת מים תקינה אנחנו ורדיאטור לרכב אנחנו מאפשרים למנוע להתקרר.
במידה ותרצה לתחזק את הרכב שלך בצורה יעילה עלייך תמיד לדאוג שמשאבת מים לרכב תקינה ב100% כמו כן הרדיאטור ברכב שלך ומי אנטיפריז (מי רדיאטור) חדשים שמקררים את המנוע. מפעם לפעם היצרן ממליץ לנו להחליף מים ברדיאטור אך חשוב לבדוק את גובה המים באופן תמידי ולפקח על הגובה המומלץ של מי הקירור. חשוב למלא אך ורק מים אשר מיועדים לרדיאטור לרכב ולא מים רגילים מכיוון שמים רגילים ילכלכו את המערכת הפנימית, יצברו אבנית בשלב מסוים יסתמו את המעברים ברדיאטור ובראש מנוע, מה שיגרום להתחממות קבועה של המנוע.

בסרטון הבא ניתן לראות אנימציה מושלמת אשר מדגימה איך מערכת הקירור מתפקדת בזמן אמת:

מדחס מזגן לרכב

תפקידו העיקרי של מדחס מזגן לרכב הוא לספק מיזוג אוויר איכותי לרכב שלך, מפעם לפעם מדחס מזגן לרכב עלול להיפגם ולכן יש להחליפו על מנת לשמור על הרכב במיזוג אוויר קבוע. ניתן לזהות בעיה במדחס מזגן ברכב כאשר המזגן לא מוציא חום כלל אך הדבר יכול לנבוע כתוצאה ממחסור גז מזגנים ברכב.

במידה ויש ברכב גז מזגנים ומיזוג האוויר עדיין לא פועל כנראה שיש צורך בהחלפת מדחס מזגן לרכב. מדחס מזגן לרכב ניתן גם לשפץ, ברוב המקרים שיפוץ אכן מחדש את המדחס מזגן ברכב אך כמובן שכדאי לרכוש מדחס מזגן חדש ולא לשפץ, הכל כמובן תלוי במחירים. מחירי מדחס מזגן לרכב נעים בין 400 ש"ח ועד 2500 ש"ח לרכבי היוקרה.

על מנת לברר את המחיר המדוייק למדחס מזגן לרכב שלך אנא צור איתנו קשר ואחד מנציגנו יבדוק לך את המחיר של המדחס מזגן לרכב שלך ויתן לך את כל הפרטים עליו או לחלופין ניתן לגלוש בקלות באתר לרכוש את המדחס מזגן לרכב שלך באופן עצמאי לחלוטין באמצעות האתר המתקדם שלנו.

מצא חלקים לרכב

להזמנות חייגו עכשיו

1700-72-0001

חלקי חילוף לרכב

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2017 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב