_

להזמנות בוואטסטפ 0549252936

שמן גיר לרכב

תפקידו של השמן גיר לרכב הוא לגרז \ לשמן את החלקים הפנימיים של הגיר, כידוע ברגע שמתבצעת החלפת הילוכים גלגלי השיניים של הגיר סופגים עומס רב, מה שגורם בסופו של דבר להתחממות ושחיקה של הגיר. שמן גיר לרכב מווסת את טמפרטורות הגיר ויוצר טמפרטורה אחידה ומעבר לכך מחליק ומשמן את גלגלי השיניים בגיר בכדי למנוע שריטות ושחיקה טבעית שעלולה להיעשות במהלך הנסיעה. נסיעה ללא שמן גיר ברכב עלולה להיות מסוכנת אפילו אם מדובר בנסיעה קצרה מכיוון שהגיר ישחק והרכב עלול להיבלם פתאומית ולעשות נזק פנימי רב.

אז כמה עולה שמן גיר לרכב?

שמן גיר לרכב הוא לא בהכרח יקר, רוב שמני הגיר האיכותיים מגיעים לעד 100 ש"ח לגלון אפילו אם מדובר בשמן גיר לרכב תוצרת גרמניה או ארה"ב שנחשב למעשה השמן הטוב ביותר. גם בשמן גיר לרכב יש דרגות צמיגות שונות ממש כמו בשמן מנוע לרכב וגם כאן מומלץ להציץ בהוראות היצרן מכיוון שהמהנדסים של היצרן יודעים בדיוק באיזה שמן גיר לרכב כדאי לנו להשתמש ובאיזה לא. 

לא יודע איזה שמן גיר לרכב לשים?

במידה ואתה לא בטוח באיזה שמן גיר לרכב שלך כדאי לך להשתמש - צור אתנו קשר, הצוות מקצועי והמיומן שלנו ייספק לך מידע מלא לפי הוראות היצרן וייתן לך מענה מלא לכל השאלות שלך בנוגע לשמן גיר לרכב שלך, גם אם מדובר בדגם רכב ישן או חדש אנחנו נוכל לתת לך את כל התשובות ולהמליץ לך על שמן גיר הטוב ביותר עבורך.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2022 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים