ברוכים הבאים | להזמנות חייגו 03-6740840

חלקי חילוף לרכב

למבצעים וחיסולים כנסו!


כיסויי הגה לרכב

כיסוי הגה, כיסויי מושבים, כיסויים לרכב

 

כיסויים לרכב מגנים עליהם מנזקי מזג האוויר, שומרים עליהם מלכלוך, ומסתירים אותם מעיני מי שאולי זוממים עליהם... הכיסוי מאפשר לבעל הרכב לזהות אותו במגרש חנייה כשהוא אחד מרבים, טיפה בים. כיסוי מאפשר אפוא למנוע את התחממות הרכב או לכל הפחות להאט ולהפחית את מידת החום של הפח.

תפקידו של כיסוי הגה אף הוא להגן עליו מפני התחממות, ובנוסף- הוא מאפשר אחיזה נוחה בו, מונע החלקת האצבעות. יש ריפודים יפים שמייפים את חזותו הפנימית של הרכב. כיסויי הגה מוצעים במבחר גדלים וצבעים שונים, לרבות בעיצובים מקוריים, באיכות וברמת גימור גבוהה, המשווה לרכב מראה יוקרתי. קיימים בשוק כיסויים ממגוון חומרים ובהם: עור, דמוי עור, קטיפה, ספוג ועוד.

כיסויי מושבים מונעים את התרפטותם ומאפשרים שמירה על ניקיונם. ניתן להתקין ולהסיר את הכיסוי בקלות, לכבס אותו ובכך להותיר את מקומות הישיבה ברכב נקיים.

בדרך כלל כאשר מדובר על כיסויים ניתן לדמות בעיני רוחנו דברים שראוי להסתירם. תפקידם של כיסויי הרכב הפנימיים והחיצוניים, אף הם נועדו להסתיר, אבל אין בהסתר זה שום דבר שיש להתבייש בו. הכיסוי מאפשר שמירה על שלמות ועל תקינות, על ניקיון, מונע התחממות, ומשווה לרכב מראה אסתטי ויפה.

מומלץ להשתמש בכיסויים שניתן לכבס אותם ובכך להבטיח כי הם יהיו נקיים בכל עת.

כיסוי רכב בברזנט אפקטיבי גם ואולי בעיקר בימי גשם. שימוש בו חוסך מכם את הצורך לנקות את הרכב לעתים תכופות, לחדש את הצבע שלו (הכיסוי מונע דהיית הצבע בחשיפה ממושכת של הרכב לשמש) כך הוא שומר טוב יותר על ערכו, על כוח המשיכה שלו ועל האטרקטיביות עבור רוכשים פוטנציאליים שלו. הברזנט ניתן לקיפול ולאחסון בתא המטען של הרכב.

בעוד כיסויי ההגה והמושבים עשויים להיחשב לאביזרי נוחות- כיסוי הרכב מהווה חלק בלתי נפרד ממכלול פעולות ואמצעי התחזוקה שלו. הכיסוי מונע לכלוך, שריטות, דהיית צבע ושאר פגעים ופגמים, ובכך תורם לשמירה על ערכו של הרכב ועל מראהו הנקי והאסטתי. נסיעה טובה ונעימה!

מצא חלקים לרכב

להזמנות חייגו עכשיו

03-6740840

חלקי חילוף לרכב

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב ©

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב