ברוכים הבאים | להזמנות חייגו 03-6740840

חלקי חילוף לרכב

למבצעים וחיסולים כנסו!

מגבים לרכב

מגבים לרכב הם אביזר בטיחות שעלינו להקפיד על תקינותו באופן שוטף, הסיבה לכך היא כמובן הראות שלנו במהלך הנסיעה. ברגע שהמגבים ברכב פגומים כתוצאה משחיקה מתמשכת הדבר יפריע לראות ולתכנון הנסיעה שלך וכך תסכן את חייך ואת חיי הנוסעים ברכב.
כשיורדים גשמים רצופים בחורף ובפרט בתחילת החורף, יחד עם המים הרכב שלנו מתמלא באבק שהצטבר בתוך המים מה שמקשה עלינו בסופו של דבר לקבל ראות חדה של הדרך ובכך אנו מסכנים את כל הנוכחים ברכב והעוברים בדרך. שמירה על מגבים לרכב תגרום לבלאי מועט ובכך תציל את חיינו, מידי פעם יש להחליפם.
תהליך ההחלפה של המגבים לרכב משתנה בכל רכב אך עובד על אותו עקרון, כל שנדרש לעשות הוא להסיר את המגבים הקודמים שהיו ברכב שלך ולהרכיב את החדשים, כך נאפשר נסיעה חלקה ושקטה.

אז איך בוחרים מגבים לרכב?

את המגבים לרכב ניתן לבחור לפי מידות, בכל רכב המגבים לרכב מגיעים במידות שונות ולכן חשוב לדייק במידות ולוודא כי קיימים המתאמים לרכב שלך.

להלן רשימת המידות של המגבים לרכב שלך:

98.00 ₪
0.00 ₪
0.00 ₪
0.00 ₪
0.00 ₪
0.00 ₪

 

אז איזה מגבים לרכב אנחנו מציעים?

אנחנו ממליצים על מגבי סיליקון מבית Raintech אשר מיוצרים בגרמניה, מדובר במגבים לרכב מסיליקון רך ועמיד מאוד אשר מאפשר לך נסיעה שקטה ללא רעשים, שריטות או בלאי מואץ למשך חורפים רבים בכדי שתוכל להינות מנסיעה נעימה ברכב שלך.
המגבים לרכב שאנחנו מציעים לך עמידים בכל תנאי מזג האוויר ונשמרים לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה מתמדת. המגבים הסיניים אכן זולים בהרבה, אך אנו ממליצים להשקיע על מגבי סיליקון איכותיים לרכב בפעם אחת במקום לשלם מספר פעמים עבור מגבים לרכב תוצרת סין.

כך תוכלו לבחור בחוכמה מגבים לרכב שלכם:

אז איך ניתן להזמין מגבים לרכב באתר?

פשוט מאוד! בחר את כלי הרכב שלך בסרגל הכלים בצד ימין ולאחר מכן תוכל לראות את המגבים לרכב שלך, כל המגבים שנמכרים באתר מגיעים אלייך בזוגות והם כוללים את כל המתאמים הדרושים כדי לוודא שהם יתאימו ויאפשרו הרכבה קלה וזריזה.
אם יש לך שאלות בנוגע למגבים לרכב שלך או בכל נושא אחר אתה מוזמן לפנות אלינו טלפונית ואנחנו נדאג לספק לך את כל התשובות וההסברים בנוגע למגבים לרכב שלך ואף נלווה אותך את כל הליך הרכישה מתחילתה ועד סופה.

מצא חלקים לרכב

להזמנות חייגו עכשיו

03-6740840

חלקי חילוף לרכב

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב ©

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב