_

להזמנות חייגו 1700-72-0001

חיישן MAP

חיישן MAP הוא חיישן בעל 3 חוטים אשר מודדים את עוצמת הוואקום מצינור אשר מתחבר למסנן האוויר (המניפולד), תפקידו העיקרי של חיישן MAP הוא לתת מידע מדויק למערכת ההזרקה על מנת שתוכל להזרים דלק בדיוק ברגע הנכון.
במידה וחיישן ה-MAP נמצא לא תקין יתכן כי ייווצרו המון שיבושים במערכת ההצתה כאשר הקלות מבניהם יהיו צריכת דלק מוגברת עד לנזקים של ממש כמו קשיים בהתנעה וכדומה.

לצורך בדיקת תקינותו של חיישן MAP יש לבצע את הצעדים הבאים על מנת לוודא את פעילותו התקינה: באמצעות בדיקה של המתח החשמלי של חיישן MAP בשלושת החוטים שלו, יש לוודא כי יש מתח של 5 וולט בכל החוטים. ניתן גם לנתק את החיישן MAP ולחברו שנית, ולוודא כי החיבורים נקיים ונוצרת נעילה בין החיישן לחיבורים שלו.

במידה וביצעת את הבדיקות, תוכל לנסות להניע את הרכב באמצעות הנעה פשוטה, במידה והרכב אינו מניע כלל סביר להניח שהתקלה אינה נובעת מחיישן הMAP אלא ממקור אחר, במידה ויש תחושה של גמגום או חנק במנוע תוכל לשער כי החיישן MAP שברשותך פגום ויש צורך בהחלפתו.

חיישני MAP באתר

אנחנו מחזיקים מלאי גדול של חיישנים לכל סוגי הרכבים כולל חיישן MAP לרכב שלך. כל החלקים שנמצאים באתר מוצעים במחירים זולים ובאיכות מעולה ואנחנו מקפידים לבחון כל חיישן MAP שנרכש באופן פרטני על מנת לוודא את תקינותו לפני המשלוח.
את משלוח החיישן MAP תוכל לקבל תוך יום עסקים אחד בלבד באמצעות משלוחי אקספרס אשר מגיעים אלייך ישירות לכתובתך עם שליח. במידה ויש לך שאלות בנוגע לחיישן MAP או בנוגע לכל חיישן אחר תוכל לפנות אלינו ואנחנו נדאג לכוון אותך ולהדריך אותך לחיישן הנכון שיתאים לרכב שלך.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2020 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים