_

להזמנות חייגו 1700-72-0001

חיישן מצערת

תפקידו של חיישן המצערת הוא למדוד את מיקום השסתום של פתחי האוויר אשר מוזרמים אל תוך המנוע על מנת ליצור פיצוץ. חיישן מצערת מודד בדיוק את מצב הפתיחה של המצערת על מנת לספק כמות נכונה של אוויר אל תוך המנוע. חיישן מצערת פגום עלול לגרוע בביצועי הרכב, ליצור מצב של חנק או יניקה מוגברת של האוויר, מה שישבש באופן משמעותי את צריכת הדלק ומעבר לכך יגרום נזק למנוע כתוצאה מפעילות לא תואמת ותקינה של המנוע. לכן כאשר יש צורך להחליף את החיישן מצערת אין להזניח את הדבר ויש להחליף את החיישן מצערת באופן מידי על מנת לאפשר לרכב אורך חיים מקסימלי תוך הקפדה על פעילות תקינה.

חיישן מצערת לרכב שלך

באתר ניתן למצוא מגוון רחב של חיישנים וכמו כן גם חיישן מצערת לרכב שלך, כל שעלייך לעשות הוא לבחור את כלי הרכב המתאים ובאמצעות המערכת המתקדמת שלנו נוכל לאתר עבורך את החיישן מצערת שמתאים בדיוק לרכב שלך. כל החיישנים שבאתר עוברים בדיקות קפדניות ובאתר תוכל למצוא אך ורק מותגים מוכרים עם שמות בינלאומיים, בכך אנו נבטיח שברכישה של החיישן מצערת שלך תוכל לפתור את התקלה לאורך זמן רב וכמובן במחיר הוגן.

איך ניתן לרכוש חיישן מצערת באתר?

לאחר בחירת החיישן מצערת המתאים תוכל לסיים את הרכישה בבחירה באחד מאמצעי התשלום הנפוצים אשר אנחנו מאפשרים ולבחור את דרך המשלוח בה תרצה להוביל את החיישן מצערת שלך עד אליך. באפשרותנו לבצע שילוח אקספרס אשר נע בין יום אחד ועד שלושה ימי עסקים לכתובת ביתך או לכתובת אחרת כך שתוכל להחליף את החיישן מצערת שלך במהירות ובקלות בלי הרבה מאמץ.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2020 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים