_

להזמנות בוואטסטפ 0549252936

נורות לרכב PHILIPS

פנסים לרכב

תפקידם העיקרי של הפנסים לרכב הוא לספק תאורה במהלך נסיעה חשוכה בכדי לאפשר לנו כנהגים לראות את הדרך ולתכנן את הנסיעה כראוי, היום יצרניות הרכב משתמשות בפנסים לרכב כאלמנט עיצובי שלמעשה נותן צורת פנים לרכב ובכך משנה את המראה הכללי שלו. לאחר זמן ממושך שהרכב נמצא תחת שמש, הפנסים ברכב עלולים להיות מטושטשים ולקבל צבע צהוב כתוצאה מנזקי השמש במגע ישיר, לכן מידי פעם יש לעשות טיפול לפנסי הרכב כאשר מדובר בהליך שגרתי אשר מסירים שכבה קלה של הפלסטיק מהפנס של הרכב ובכך אנחנו מקבלים מראה חדש ונקי שיאפשר לנו להמשיך את הנסיעה כראוי.

למה צריך לרכוש פנסים לרכב?

יש שתי סיבות עיקריות שבעקבותיהן נהיה מעוניינים לרכוש פנסים לרכב, אחת מהם היא תאונות. תאונה דרכים עלולה להיות פוגענית הן לנוסע והן לרכב עצמו, ובגלל שהפנסים לרכב נמצאים בחזית ברוב המקרים הפנסים של הרכב נפגעים כתוצאה מפגיעה ישירה או לחלופין כתוצאה משפשוף. הסיבה השנייה שנרצה להחליף פנסים לרכב היא נזק חשמלי או אפילו נזק של חלקי הברגה של הפנס עצמו, במידה האחד מהטפסנים של הפנס נפגע אנחנו נצטרך להחליף אותו בכדי שיהיה מקובע כראוי.

אז מה מחליפים? פנס או נורות לרכב?

בכדי לדעת אם יש להחליף את הפנסים לרכב או את הנורות לרכב עלייך לבצע מספר בדיקות פשוטות, לוודא שמערכת החשמל ברכב תקינה ולנסות להדליק את האורות, במידה והנורות לרכב נשארות כבויות כנראה שמדובר בנורה שרופה או נתק חשמלי כלשהו. בכדי לדעת בוודאות אם להחליף את הנורות לרכב צריך לפתוח את הפנס ולראות את מצב הנורה, ברוב הנורות ברגע שהם נשרפות הם משחירות או מראות פגם כלשהו שיאפשר לך לזהות בקלות שהנורות לרכב תקולות ויש להחליפן.

כך תוכל לבחור את נורה מתאימה לפנסים שלך:

מתלבט? זקוק לעזרה נוספת?

צור אתנו קשר עוד היום ואנחנו נדאג לשאול את כל השאלות ולהכווין אותך לפתרון המושלם שיאפשר לך לדעת בוודאות אם יש צורך בהחלפה של פנסים לרכב או נורות לרכב שלך. צוות האתר מיומן ומקצועי ויכול לתת לך מענה מלא לרכב שלך באופן מקצועי וללוות אותך את כל שלבי הרכישה, מתחילתה ועד סופה כך שאתה תוכל לרכוש פנסים לרכב או נורות לרכב שלך ללא חשש.

כל הזכויות שמורות לחלקי חילוף לרכב 2022 ©
האתר מפותח ומקודם באינטרנט על ידי צוות חלקי חילוף אונליין

מכבדים תשלומים בפייפאל חלקי חילוף לרכב גוגל+ חלקי חילוף לרכב
צור קשר מבצעים